Detay Sigorta | Hakkımızda
15284
page,page-id-15284,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

Detay Club üyelerinin ücretsiz olarak yararlandığı çok çeşitli avantaj ve kolaylıklara siz de sahip olabilirsiniz. Henüz üye değilseniz ücretsiz Detay Club üyelik başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız.

Detay Sigorta

Detay Sigorta, müşterilerimizin tüm tamamlayıcı sigorta hizmetlerini aynı çatı altında alabilmelerini sağlamak amacıyla, Detay Grubun yan kuruluşu olarak 1994 yılında kurulmuştur.

 

Detay Sigorta başta trafik sigortası ve kasko olmak üzere; yangın, deprem, işyeri, sağlık sigortaları dahil sigortacılığın her branşında tam ve eksiksiz hizmet vermektedir.

 

Detay Sigorta, acentesi olduğu sektörün önde gelen dev sigorta kuruluşları ile müşterilerimizin beklentilerine en uygun ve sadece size özel en cazip koşullu poliçeleri sunmaktadır.

1

Detay Sigorta’nın konusunda uzman, tecrübeli ve güler yüzlü danışmanları ihtiyaçlarınıza en uygun poliçelerin belirlenmesinde ve size en cazip ödeme koşullarının sağlanmasında yönlendirici danışmanlık hizmeti vermektedir. Detay Sigorta’nın uzman kadrosu, sigorta işlemlerindeki bürokrasiyi en hızlı şekilde tamamlayarak, güven sağlamanın yanı sıra müşterilerimizin hayatını azami düzeyde kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

 

Detay Sigorta, yetkili acentesi olduğu sigorta şirketlerinin geniş ürün yelpazesi, uzman kadrosu, sunduğu danışmanlık hizmetleri ve çok özel avantajlarıyla hayatınızı kolaylaştırmak için çalışmaktadır.