Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php72/sess_af483e95f5df0c6eb5930c7aa570cec4, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/detaycom/public_html/wp-content/plugins/easy-smtp/easy-smtp.php on line 48

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php72) in /home/detaycom/public_html/wp-content/plugins/easy-smtp/easy-smtp.php on line 48
Detay Sigorta | İHTİYARİ MALİ ARAÇ MESULİYET SİGORTASI
Detay Sigorta | İHTİYARİ MALİ ARAÇ MESULİYET SİGORTASI
16415
page,page-id-16415,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

İHTİYARİ MALİ ARAÇ MESULİYET SİGORTASI

İHTİYARİ MALİ ARAÇ MESULİYET SİGORTASI
arac_kasko4
Sigortalı aracın sahibine düşen hukuki sorumluluk

 

Karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası (trafik sigortası) limitlerini aşıyorsa yani bir kaza durumunda 3. Şahıslara verilebilecek zararlar zorunlu trafik sigortası limitlerini aşıyorsa bunun üzerinde kalan kısım için poliçede yazılı limitler dahilinde ilave güvence sağlar.

 

Hukuksal Yardım Teminatı 

 

Bir kaza sonucu araca bağlı veya sürücüden kaynaklanan uyuşmazlıklardan doğan hukuki giderleri karşılar. Limitler dahilinde bütün işlemlerin masraflarını ve sürücünün geçici olarak serbest bırakılabilmesi için kefalet ücretini borç olarak öder.

 

Eskime Payı Düşmeme Teminatı

 

Aracın hasar sebebiyle tamir edilmesi sırasında değiştirilen hasarlı parçalarının yerine yenilerinin sigortalı tarafından herhangi bir ek prim ödenmeden takılmasını sağlar. Teminat alınmaz ise aracın yaşı ile orantılı olarak hasar tazminatından kesinti yapılır.

 

Kullanım Kaybı Teminatı

 

Aracın bir hasar sonucu kullanılamadığı hallerde şehir içi taksi ve kiralık araç gibi ulaşım giderleri limitler dahilinde karşılanır.

 

Yardım Hizmet Paketi Teminatı

 

Elektrik arızası, mekanik arıza, yangın, hırsızlık veya kaza sonucu sigortalı aracın hareket edememesi ile araç ve içindeki tüm yolcuların kaza sonucu gerekli yardım hizmetlerini alabilmeleri bu güvence ile mümkündür.