Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php72/sess_d4c22e6dc55f8e7773637b9d590f2dd1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/detaycom/public_html/wp-content/plugins/easy-smtp/easy-smtp.php on line 48

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php72) in /home/detaycom/public_html/wp-content/plugins/easy-smtp/easy-smtp.php on line 48
Detay Sigorta | SAĞLIK SİGORTASI AVANTAJLARI
Detay Sigorta | SAĞLIK SİGORTASI AVANTAJLARI
16428
page,page-id-16428,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

SAĞLIK SİGORTASI AVANTAJLARI

SAĞLIK SİGORTASI AVANTAJLARI
saglik_sigortasi5

Özel sağlık sigortası ile herhangi bir hastalık yahut kaza durumunda; özel hastanelere 1 yıl boyunca yaptırmış bulunduğunuz sigorta tipine göre yan hiç ya da normalde ödeyeceğinizden çok daha az miktarda ödeme yaparsınız.

 

Yurt içinde ve yurt dışındaki en kaliteli özel hastanelerden  dilediğinizde tedavi olabilirsiniz. En kaliteli Özel sağlık kuruluşlarının bu  konforunu elde ederken, bunun sizi rahatsız edecek herhangi külfetine katlanmazsınız.

 

Sosyal Güvenlik kurumum bana yeterli güvenceyi sağlıyor, “Yeterince param var. Hastalanırsam tüm sağlık harcamalarımı kendim karşılayabilirim!, Sağlığım yerinde çok şükür. Kendime iyi bakıyor ve hasta olmuyorum, Özel sağlık sigortasına ihtiyacım yok!’ yada “ Özel sağlık sigortası çok pahalı, bütçemi aşıyor!” diye düşünebilirsiniz.

 

Halbuki Özel sağlık sigortası sizi sağlık sorunlarınızla ilgili masraflardan kurtaran değerli bir güvencedir. Sağlık sigortası, sizin ve ailenizin bir yıl boyunca karşılaşabileceği hastalık ya da kazalarda doktor, ilaç ve buna bağlı tedavi giderlerinizi bütçenizi zorlamadan karşılayabilmenizi sağlar.

 

Özel Sağlık Sigortası yaptırmanın size sağladığı avantajlar

 

  • Herhangi bir hastalık yada kaza sonucu tedavi görmeniz gerektiğinde özel sağlık kuruluşlarına ödeyeceğiniz masrafların çok altında bir bedelle her türlü sağlık hizmetinden poliçe süreniz olan 1 yıl boyunca yararlanırsınız.
  • Hastalanmanız halinde özel sağlık kuruluşlarında gördüğünüz tedavilerle ilgili sizin karşılayamayacağınız oldukça yüksek giderleri yaptırmış bulunduğunuz sigorta sayesinde  karşılarsınız.
  • Herhangi bir hastalık veya kaza halinde Dilediğiniz en iyi doktor ya da en kaliteli  sağlık kurumunu  seçebilirsiniz
  • En kaliteli Özel sağlık kuruluşlarının 5 yıldızlı otel konforundaki hizmet imkanlarından  yararlanır, en iyi  hizmeti alır ve kendinizi ayrıcalıklı hem de rahat
  • Herhangi bir kaza yada hastalık geçirmeniz sonucu ayakta yada yatarak teşhis ve tedavilerinize ait masraflarınızı satın aldığınız ürüne bağlı olarak yurt içinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılarsınız.
  • Seçtiğiniz ürüne bağlı olarak yurt dışında da kaza yada hastalık geçirdiğinizde poliçe teminatlarınıza göre tüm masraflarınızı ödersiniz.

 

Ayrıca  kendiniz ile eş ve çocuklarınızın özel sağlık sigortası primlerini vergiden düşebilirsiniz.

 

Özel sağlık sigortası priminizi;

 

  • Bordrolu olarak bir iş yerinde çalışıyorsanız brüt kazancınızın %5 ‘ini asgari ücretin aylık tutarını aşmamak kaydıyla gelir vergisi matrahınızdan düşürebilirsiniz.
  • Gelir vergisi beyannamesine tabi mükellefseniz beyan ettiğiniz yıllık gelirin % 5 ini asgari ücretin yıllık tutarını aşmayacak şekilde gelir vergisi matrahınızdan indirebilirsiniz.

 

Ekonomik durumunuz ne düzeyde olursa olsun ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir sağlık sigortası bulma imkanına sahip olduğunuz bir gerçektir. Sağlık sigortası yaptırarak hem sağlığınızı hem de mali durumunuzu koruyabileceğinizi unutmayın.

 

Sağlık sigortası yaptırarak sağlığınızı güvence altına alın! Sigorta şirketi, bir hastalık yada kaza halinde Sağlık giderlerinizi  sizin adınıza ödesin. Siz de sağlık harcamalarınızı tasarrufa yönlendirin…

 

Tüm avantajlar kapsamında  beklenmeksizin karşılaşmış bulunduğunuz  bir hastalık yada kaza anında en Nitelikli ve kapsamlı özel hastaneler yardımıyla daha çabuk bu sıkıntılı  süreci atlatır ve bunun yüksek tutarlı faturalarını  nasıl ödeyeceğim  gibi bir kaygıyı  da asla yaşamazsınız. Özel sağlık sigortası ile kendiniz ve çocuklarınızın özel sağlık sigortası primlerini de vergiden düşürebilirsiniz.